Стирфарм официальный дилер в Украине !
Новости

21-23 червня в місті Су-Фолс проводився щорічний дилерський саміт.

 21-23 червня в місті Су-Фолс штат Південна Дакота проводився щорічний дилерський саміт. Участь у ньому брала і  наша компанія. На саміті обговорювалися стратегії розвитку ринку обладнання для точного землеробства, новинку  обладнання від компанії Raven. 


 Багато уваги було приділено революційній системі управління форсунками обприскувача HawKeye від Raven, яка  вже працює в Україні. Дана система дозволяє контролювати кожну форсунку обприскувача. Вирівнює тиск в  штанзі обприскувача, компенсує кути при розворотах обприскувача. Дозволяє кожній форсунці працювати на  оптимальних режимах. Встановлюється практично на всі моделі обприскувачів. 

      

    
 

Компанія Raven продемонструвала свій новий продукт – безпілотний літальний апарат AgEagle. Даний апарат дозволяє проводити фото та відео зйомку полів, як в автоматичному (заданий план польоту) та і в ручному режимі. Його використання дає можливість проводити аналіз посівних площ. Контролювати результати проведення технологічних робіт - посів, обприскування і тд. Завдяки конструкції моно-крило апарат досить стійки у вітряну погоду і має перевагу над безпілотними апаратами інших виробників. 
     

                                                

 

Компанія Raven продемонструвала новий свій контролер в якому поєднано практично усі функції, які раніше були реалізовані в окремих контролерах – контроль норми продукту, відключення секцій ACCUBOOM, AUTOBOOM та інші. Управління даним контролером здійснюється по шині ISOта працює з моніторами інших виробників.

  
Технология подготовки почвы для посадки овощей и фруктов
Оборудование для управления (подруливания) агрегатом SBG
Технология выравнивания поля
 
 
 
 

Яндекс.Метрика