Стирфарм официальный дилер в Украине !
Новости

Звіт про День поля RavenX

 
У великому наметі перед учасниками та гостями виступали: з вітальним словом Рік ван Бругген (Rik van Bruggen), менеджер з розвитку бізнесу компанії Raven, 

            
з презентацією існуючих продуктів та новинок компанії виступив Андрій Гулько, регіональний менеджер компанії Raven у Центральній та Східній Європі, та Стів Нахорні (Steve Nahorney), який презентував новинку для українських аграріїїв – систему управління форсунками обприскувача Hawkeye.

        

Після презентацій нових та існуючих технології та обладнання від компанії Raven, запрошені аграрії мали змогу вже ближче, безпосередньо на полі, ознайомитись з обладнанням, яке їх зацікавило. Представники компаній-дилерів консультаціями та практичними порадами допомагали їм у цьому.


На даному Дні поля було представлено усі напрямки обладнання від компанії Raven.

А саме:
  • управління посівними комплексами OmniRow та Omniseed;
  • контроль норми виливу робочого розчину;
  • контроль норми внесення безводного аміаку AccuFlow;
  • моніторинг урожайності на зернозбиральному комбайні SmartYield Pro™;
  • автопілоти SmarTrax™ та SmarTrax™ MD для будь-якої техніки;
  • технологія бездротової передачі даних та отримання RTK поправки Slingshot;
  • система управління форсунками обприскувача Hawkeye.
       
        
                        
     

  

Головна увага була приділена революційній технології від Raven - системі Hawkeye.

Завдяки цьому рішенню в обприскувачі тепер є можливість управляти кожною форсункою окремо. Дана система не потребує заміни стандартних форсунок встановлених на обприскувачі, її головна відмінність полягає у тому, що вона вирівнює робочий тиск у штанзі обприскувача. Завдяки цьому форсунка працюватиме в оптимальних робочих режимах і формуватиме правильну краплю. Розмір краплі робочого розчину має бути оптимальним для потрапляння на посіви сільськогосподарських культур. Таких рішень жоден з конкурентів не має і тому ми пропонуємо клієнтам унікальні можливості роботи з внесенням хімікатів.

Завдяки цьому аграрії можу підвищити урожайність сільгоспкультур на 1-5%, зменшити витрати на 5-10% в залежності від місцевих агрокліматичних умов та культури.

Компенсація повороту в системі є стандартною і дозволяє забезпечити рівномірне розпилення по всій ширині штанги, як наслідок, точність розпилення при повороті.

Кожна форсунка знаходиться під контролем індивідуального керуючого клапана, який забезпечує рівномірне розпилення незалежно від швидкості руху - 8 або 30 км/год.

Також система індивідуальної діагностики клапанів перевіряє кожен розпилювач і негайно повідомляє про виникаючі проблеми

 В основі управління системою Hawkeye лежить платформа ISOBUS, яка дозволяє даній системі працювати з більшістю ISO контролерів представлених на ринку. Але всі переваги даної системи розкриваються при застосуванні польового монітора Viper4 від Raven.


 

 
Технология подготовки почвы для посадки овощей и фруктов
Оборудование для управления (подруливания) агрегатом SBG
Технология выравнивания поля
 
 
 
 

Яндекс.Метрика