UA
+38 (067) 325 65 35
КИЇВ, ВУЛ. БОРИСПІЛЬСКА, 7
Регулювання висоти штанги обприскувача AutoBoom
Вибір за вами, оптимізувати витрати на насіння і добрива та раціонально використовувати землеволодіння або рахувати збитки.
Автоматична система контролю висоти штанг AutoBoom дозволяє працювати на високих швидкостях, має просту калібрування і зручні елементи управління. Унікальна конструкція з гідравлічним приводом дозволяє забезпечити плавне та швидке регулювання висоти.

Система AutoBoom підвищує ефективність роботи за рахунок підвищення робочих швидкостей розпилення, що дозволяє обробляти велику площу за менший час і з меншою витратою сил оператора.
Останнє досягнення Raven в галузі управління крилами обприскувача - AutoBoom XRT. Технологія радіолокаційних датчиків використовує одночасне відстеження висоти грунту і висоти купола обприскування допомагає підтримувати оптимальну висоту розпилення для максимальної ефективності внесеного продукту.

Управління за рахунок тиску забезпечує плавний рух та швидкий час реакції, технологія утримування центральної стійки з додатковими амортизаторами дає оператору повний контроль, продовжуючи термін служби стріли.
Можливості системи
Зробіть перший крок на шляху до точного землеробства
Створіть свою успішну історію!