UA
+38 (067) 325 65 35
КИЇВ, ВУЛ. БОРИСПІЛЬСКА, 7
Контроль внесення безводного аміаку AccuFlow / AccuFlow HP
Вибір за вами оптимізувати витрати на насіння і добрива раціонально використовувати землеволодіння або рахувати збитки
У сільському господарстві одним з головних складових гарного врожаю є добрива.

З усієї кількості добрив, азотовмісні добрива, головним чином впливають на ріст рослин.

Багато азоту міститься в органічних залишках, продукції тваринництва, таких як гній і сечовина. На території України немає достатньої кількості тваринницьких ферм, щоб в повній мірі забезпечити потребу в них. Тому наші аграрії шукають максимально ефективного способи внести азотні добрива для підживлення рослин.

Всі добрива можна розділити на гранульовані (сипучі) і рідкі. При застосуванні кожного з видів добрив є свої переваги і свої недоліки. Масове застосування гранульованих добрив зумовлено порівняно недорогими витратами на їх внесення. Для внесення гранульованих (сипучих) добрив використовують трактор (переважно МТЗ), розкидач у якого ширина розкидання може бути до 30 м., Навантажувач і машина для транспортування.

При внесенні рідких добрив потрібно більше спеціалізованого обладнання. Транспорт для доставки, спеціальні комплекси для внесення, дозування, контролю.
Що ж таке безводний аміак?

Безводний аміак (NH3) - високоефективне, найбільш концентроване азотне добриво. Вміст діючої речовини азоту в ньому становить 82,2%. Вимоги до зрідженого безводному аміаку, виготовляється для народного господарства і експорту регламентує ГОСТ 6221-90. За зовнішнім виглядом безводний аміак являє собою безбарвну рухливу асоційовану рідина з досить різким запахом, яка на повітрі бурхливо кипить при температурі -33 ° С і швидко випаровується при температурі -77 ° С. Аміак - це токсичний газ. Він може знаходитися в двох станах: рідкому і газоподібному. У чистому вигляді аміак називають рідким аміаком.

Аміак за своєю природою не є речовиною, яке забруднює навколишнє середовище, так як азот, з якого він складається, є складовою частиною атмосфери. При застосуванні в сільському господарстві як добриво, коли відбувається внесення аміаку в грунт, він закипає в реакції з вологою і перетворюється в газ, який швидко розчиняється в грунтовому розчині і утворює гідроксид амонію (NH4OH). Іони якого при цьому поглинаються грунтом і знаходяться в легкодоступній для рослин формі, а надлишок азоту повертається в з'єднання з повітрям.
Як правило, безводний аміак вносять безпосередньо в грунт на глибину 10-15 см за допомогою спеціальних аміачних культиваторів. Добриво проникає в грунт в залежності від вологи грунту на глибину до 60 см Основною перевагою внесення безводного аміаку в грунт є те, що він швидко закипає і зв'язується з грунтом. А це мінімізує втрати азоту, які коливаються від 3% до 7%. Посівний матеріал можна застосовувати вже через 3-5 днів після внесення добрива. Категорично забороняється посадка раніше цього терміну, так як це може призвести до опіку насіння і поганого проростання зернових, відповідно. До переваг безводного аміаку, на відміну від гранульованих добрив, можна віднести те, що безводний аміак не боїться вимивання гранул дощами і має низькі технічні втрати, тому легко застосовується як в осінній, так і в весняний періоди.

Норма внесення аміаку залежить від стану ґрунту, тобто від дефіциту в ній азоту під ту чи іншу технічну культуру. Контроль за дотриманням норми при внесенні безводного аміаку якраз і забезпечує обладнання Raven. Компанія Raven є світовим лідером у виробництві обладнання для контролю внесення продукту. В даному випадку запатентована технологія охолодження безводного аміаку AccuFlow і AccuFlow HP застосовується для утримання безводного аміаку в рідкій формі при внесенні в грунт.

Система внесення безводного аміаку AccuFlow від Raven - просте і надійне обладнання, яке легко монтується завдяки збірної конструкциіі Компанія «Стірфарм» пропонує вам як саму систему в зборі так і запчастини та ремкомплекти для неї.
Зробіть перший крок на шляху до точного землеробства
Створіть свою успішну історію!