UA
RU
+38 (067) 325 65 35
КИЇВ, ВУЛ. БОРИСПІЛЬСКА, 7
Raven Slingshot
Вибір за вами оптимізувати витрати на насіння і добрива раціонально використовувати землеволодіння або рахувати збитки.
Raven SLINGSHOT - це модем для отримання RTK поправки, дистанційного керування устаткуванням, моніторингу техніки і дотримання заданого агрономом технологічного процесу.
Можливості модему
Функції модему
 • Сумісність з програмним забезпеченням, яке ви вже використовуєте.
 • Інформація про сумісні пакетах ПО представлена на веб-сайті.
 • Абсолютна RTK точність при використанні базових станцій Slingshot
 • Більш 730 тис. Га покриття однієї базової станцією Slingshot
 • Відсутність обмежень в необхідності прямої видимості базової станції
 • Доступ до мережі Інтернет безпосередньо на полі
 • Можливість підключення системи через основних мобільних операторів
 • Можливість підключення до CORS (мереж референтних базових станцій)
 • Онлайн-технічна, без необхідності залишати кабіну машини
 • Використовуйте всі переваги бездротового wi-fi доступу для пристроїв смартфона, планшетного комп'ютера безпосередньо в полі. для польових модемів, що підтримують функцію wi-fi
  SLINGSHOT® FIELD HUB
  Концентратор Slingshot® Field Hub призначений для роботи з усіма великими мережами мобільного зв'язку. Він виготовляється у відповідності зі стандартами промислового класу - достатніми, щоб витримувати практично будь-які умови, з якими ви можете зіткнутися. Концентратор забезпечує високошвидкісний доступ до Інтернету для польових комп'ютерів, що дозволяє використовувати всілякі нові служби, засоби захисту і широкі можливості, яких більше немає ніде. При наявності річної передплати концентратор дозволяє здійснювати доступ до розширених сигналам коригування RTK, що надаються Slingshot або сторонніми постачальниками, такими як мережі CORS
  SLINGSHOT® RTK
  Для фермера, який бажає отримати стабільну точність 2,5 см. В реалізації точного землеробства, і для постачальника пов'язаних із землеробством послуг, що бажає надавати додаткові послуги своїм клієнтам, рішення Slingshot® RTK є найбільш економічним, надійним і простим в обслуговуванні рішенням серед представлених на ринку . Завдяки застосуванню приймачів GPS і ГЛОНАСС геодезичного класу в поєднанні з коригуваннями RTK промислового класу і технологією мобільного зв'язку рішення Slingshot® RTK здатне доставляти найбільш точні коректування на максимально можливої площі з мінімально можливим числом проблем прийому.
  SLINGSHOT® ONLINE
  Завдяки зберіганню даних в Інтернеті в захищеній облікового запису Slingshot® (яку можна оновлювати в режимі реального часу) ви можете контролювати розташування автомашин, вносити в робочі завдання оперативні зміни (наприклад, карти до робочих завдань), а також відстежувати, збирати й аналізувати дані від всіх об'єктів - в зручний для вас час і в зручному місці. Якщо виникне утруднення, ми готові в режимі реального часу діагностувати і виправити ситуацію або дати покрокові вказівки оператору для вирішення проблеми. Тепер вимушені простої назавжди залишаться в минулому!
  Програмний інтерфейс SLINGSHOT®
  Програмний інтерфейс Slingshot® призначений для фермерів, агрономів та незалежних постачальників програмного забезпечення. Він дозволяє обмінюватися агрономічними даними захищеним і керованим способом. Для фермера це означає можливість використання будь-якої програми по його вибору для передачі агрономічних даних між трактором і офісом за допомогою Slingshot®. З приходом Slingshot® зовнішні жорсткі диски і флеш-накопичувачі стануть пережитком минулого.
  Базові станції SLINGSHOT®
  Для фермера надійність базової станції Slingshot®означает спокій і впевненість в тому, що вимушені простої залишилися в минулому. Надлишкові резервні копії системи гарантують отримання коригувань RTK в потрібний момент, без винятків.

  Для дилера базова станція забезпечує наступні переваги:
  • Довші магістралі для коригувань RTK
  • Скорочення витрат на інфраструктуру
  • Необмежена кількість користувачів на кожну базу

  Можете бути впевнені, що після покупки базової станції вам буде доступна наша допомога і підтримка. Персонал Raven буде відслідковувати, контролювати і підтримувати всі наші базові станції в партнерстві з дилером.
  Зробіть перший крок на шляху до точного землеробства
  Створіть свою успішну історію!
  Ми вже готові з вами зв'язатися
  Ваші контакти
  Узнайте за ваш бонус